På kafétreff: Ingunn, Kaia, Margareth, Anne Merete, Haldis, Atle og Sigmund. Jeg — Kari — var «fotograf» for anledningen. – Her kan vi være oss selv
Åtte hyggelige medlemmer i NDF Bergen og omland Lokallag tok en liten pause fra «julestria».
På Byhyggen Café i Bergen møttes vi til årets siste kafétreff.
Et medlem måtte dessverre melde avbud på grunn av sykdom. Det var godt å komme sammen igjen og fokusere på oss selv og utfordringene med dystoni.
Ekstra kjekt at et medlem som ikke hadde vært på våre kafétreff tidligere, var sammen med oss denne gangen.
Gjør oss godt
Her kan vi være oss selv; vi forstår hverandre.
Stress trigger jo dystonien, så å komme sammen og senke skuldrene og utveksle erfaringer mens vi koser oss med en enkel lunsj, gjør oss godt.
Gode forslag
Vi har funnet vår måte på å ta et lite avbrekk i hverdagen, som vi delte med hverandre; så som håndarbeid, gå en liten tur, en treningsøkt, en god samtale med venner, avspenningsteknikk, en konsert med mer. Her var det mange gode forslag, så praten gikk livlig.
Virkelig et vellykket og godt møte.
Til slutt ønsket vi hverandre en riktig god jul og takket for samværet dette året.
Mvh Kari Tiseth